Stichijų energija per Jonines – išbaigtas harmonizatorių kompleksas

Turime keletą dienų per metus, kai vanduo būna „pakrautas“ iki šimtaprocentinės energetikos – trys metiniai virsmai, susiję su šventėmis. Tai sausio iš 18 į 19; vasario iš 14 į 15 ir birželio iš 23 į 24 naktys, apie 2-ą valandą, kada vanduo stipriai susiaktyvina.
Kas gi taip stipriai paveikia vandenį? O tai viena iš pirminių Visatos energijų – elementalų, kurią senovės žmonės pagal tam tikrus požymius pavadino „vandens stichija“.

Tų pirminių energijų yra ir daugiau, o skirtingos kultūros įvairiai jas pavadinusios. Labiausiai žinomos kiniečių ir europinė sistemos. Mes naudojamės pastarąja, sudaryta iš penkių dalių – Ugnies, Vandens, Oro, Žemės ir Eterio stichijų. Labai panašios į europinę yra japonų ir indų sistemos.

O dabar grįžkime prie virsmo naktų, kai susiaktyvina Vandens stichija. Taigi kyla klausimas – o kas vyksta su kitomis stichijomis tuo metu?

Prisiminus Jonines – Rasų šventę – iškyla vaizdai, kaip žmonės šokinėja per degantį laužą ar maudosi vandenyje ir tokiu būdu atlieka energetinio atsistatymo bei apsivalymo procedūras. Čia, manau, jau lengva suprasti, kas suaktyvina tiek ugnį, tiek vandenį. Tai atitinkamos stichijų energijos.

O kas vyksta su likusiomis? Jos taip pat susiaktyvina iki maksimumo. Tai galima būtų iliustruoti sekančiu pavyzdžiu – jei mes pučiame guminį kamuolį, tai be trukdžių jis išsipučia ganėtinai apvaliai. Reiškia ir stichijos turi aktyvuotis proporcingai, nes kitu atveju tomis naktimis savijauta būtų siaubingai bloga dėl stichijų disbalanso. Kadangi taip nėra, tai ir reiškia – atyvuojasi visos stichijos ir būtent tuo galima pasinaudoti dirbant su savęs harmonizavimu. Lieka sugalvoti kaip padirbėti su Oro, Žemės bei apjungiančia Eterio stichijomis.

Per vieną tokių virsmų – Joninių naktį – įrašiau visų 5 stichijų energijas ir pagaminau atitinkamus harmonizatorius:

Ugnies – „J•U“;
Vandens – „J•V“;
Oro – „J•O“;
Žemės – „J•Z“;
Eterio – „J•E“.

Taigi, subalansuotas fizinis kūnas tuo pačiu reiškia, kad ir kitos „nematomos“ žmogaus struktūros taip pat yra balanse. Viena iš tų balansuojamų sistemų yra stichijų pusiausvyra ir aprašytasis harmonizatorių komplektas kaip tik ir atlieka tokį balansavimą – yra išbaigta harmonizatorių sistema pagal stichijas. Dažnai ji atlieka „liūto“ darbo dalį harmonizuojant žmogaus sistemas.

Jei kas neprisipylė vandens per paskutinįjį virsmą arba jau visą sunaudojo – ne bėda. Panaudoję Vandens stichijos per Jonines harmonizatorių „J•V“ galite pasigaminti tiek atyvuoto vandens, kiek tik jums reikia tiesiog priglaudę jį prie nemetalinio indo su vandeniu ir palaukę kelias ar keliolika minučių.

Taigi, rašykite ar skambinkite man – padėsiu, kuo galėsiu.


← Atgal į meniu