Homeopatija per vaizdo ir garso įrašus

Norime pristatyti jums naują metodą, vieną iš būdų, kaip žmogui surasti savo vidinę pusiausvyrą, t.y. harmonizuotis. Kitaip šitą vidinės pusiausvyros – harmonijos – būseną galima vadinti žmogaus dvasine ir fizine sveikata.

Manau, kad tikriausiai visi esate girdėję apie homeopatinius vaistus, ir kad jie gali būti grūdelių, skysčio ar tepalo pavidalu. Jau kiek mažiau žmonių žino, koks jų poveikio mechanizmas. Jei paskaičius jų sudėtį, tai įsitikintumėte, kad juose praktiškai nėra vaistinių medžiagų – tik atitinkamas užpildas. Kyla klausimas – kaip gi jie veikia?

Čia mes ir pereiname prie netradicinės fizikos, kuri nagrinėja energo-informacines sąveikas. Gauname, kad homeopatinis poveikis iš tikro yra visai ne cheminis, o energo-informacinis, padedantis atstatyti pažeistą organizmo pusiausvyrą. Taigi ir žodis gydymas čia nebetenka prasmės – mūsų kūnai visą laiką tiesiog stengiasi palaikyti ir, jei yra pažeidimų, atstatyti vidinę harmoniją. Naudodami tam tikrus būdus, mes galime padėti savo organizmui tai atlikti.

Taigi pristatome dar vieną būdą, kaip jūsų organizmas gali gauti tokio tipo pagalbą, padedančią jam harmonizuotis. Geriausia tai atlikti periodiškai dar prieš tai, kol jūsų kūnas tiek išsiderins, kad pradėsite tokią būseną vadinti liga. Profilaktika gali gerokai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.

Mes jums siūlome jums įvairių poveikių jūsų kūnus harmonizuojančias priemones, bet visos jos veikia tais pačiais fizikiniais principais, kaip ir homeopatija.

Šiuo atveju organizmą harmonizuojantis poveikis yra papildomai įrašytas į maždaug 5 min. video, kur nufilmuota gamta. Gamtos vaizdas ir yra vienas iš tų homeopatinių užpildų. Kita sudėtinė dalis - iš atitinkamos rūšies harmonizatoriaus, pagal kurį ir pavadinamas atitinkamas videoklipas.

Kaip tai veikia ir kaip naudoti.

Jūs galite parsisiųsti įkrautą video gamtos motyvais ir paleisti jo peržiūrą betkuriuo jums patogiu būdu – per kompiuterį ar televizorių. Papildomas homeopatinis poveikis pasieks jus per garsą ir vaizdą, jei jūs busite šalia įrenginių. Jei garsas jums trukdo, tai galima jį sumažinti iki minimumo.

Kitas vartojimo būdas – pakrauti vandenį. Rezultatai bus geriausi, jei vandens kiekis bus nedidelis – iki vienos stiklinės. Vartojamas šviežiai pakrautas vanduo.

Stiklinė ar kitas nemetalinis indas statomas kuo arčiau monitoriaus ir dar papildomai prie stiklinės patalpiname įjungtas į įrenginį ausines taip, kad indas būtų tarp kairės ir dešinės ausinių garsiakalbių [žr. nuotrauką]. Po to paleidžiame videoklipą. Minimalus laikas – kol baigiasi videoklipas. Dėl geresnių rezultatų galima pakartoti tai apie 5 kartus.

Jau yra pagaminti 7 rūšių videoklipai ir kiekvienas jų turi atitikmenį - daugiau kaip šimtą kartų stipresnį harmonizatorių. Taigi ir homeopatinio videoklipo poveikis bus analogiškas, tik kaip buvo minėta, daug silpnesnis.

Videoklipas „Shri jantros harmonizuojantis poveikis“ - homeopatinis SHRI JANTRA video įrašas – miškas, Lietuva arba Atlanto vandenynas, Florida.

Savybės. Bendro pobūdžio galingas harmonizuojantis poveikis, laikui bėgant harmonizuoja fizinę ir dvasinę būsenas, paruošia perėjimui į aukštesnes dimensijas, bunda jūsų aukštesniojo aš suvokimas, harmonizuojasi jūsų aukštesnieji aspektai, paruošia jus dvasiniam pakilimui.

Videoklipas „Eterio stichijos harmonizuojantis poveikis“ - homeopatinis Eterio stichijos video įrašas – miškas, Lietuva.

Šis įrašas padeda subalansuoti visas taip vadinamas stichijų energijas, palengva sutvarko visus žmogaus energinius centrus, padeda įsisąmoninti ryšį su Visata, pajausti ir mūsų planetos Žemės pulsą, išlaikyti emocinę pusiausvyrą ir pajautus Kūrėjo valią išvystyti savyje kuriančias emocijas.

Videoklipas „Fraktalo 432•5X harmonizuojantis poveikis“ – homeopatinis harmonizatoriaus „432•5X” video įrašas – miškas, Lietuva.

Šis įrašas padeda pilnai subalansuoti visus jūsų kūnus – tiek fizinį, tiek subtiliuosius, nes jis stipriai rezonuoja su Visatos vibracijomis pradedant jau nuo atomų. Palengva sutvarko visus žmogaus energetinius centrus ir atstato idealų balansą. Padeda atstatyti ryšį su jūsų Aukštesniaisiais, pajausti jėgą ir intuiciją, viską prisiminti – atgauti žinias, kurios yra mumyse ir prabudus būti pasiruošusiems dvasiniam pakilimui.

Videoklipas „Fraktalo 528•5X harmonizuojantis poveikis“ - homeopatinis harmonizatoriaus „528•5X” video įrašas – miškas, Lietuva.

Šis įrašas pagerina jūsų ryšį su nuosavos DNR siunčiamais sinchronizavimo ir jūsų kūno balansavimo signalais. Jis būna ypač efektyvus tada, kai dėl įvairių priežasčių šis ryšys yra pablogėjęs ir todėl žmogaus organizmas gali būti įvairaus sunkumo negalavimo būsenose.
Padeda atstatyti žmogaus vientisumą, pajausti savo energetinius kanalus, prisiminti save – atgauti žinias, kurios yra mumyse, patikėti savimi bei pasijausti Kūrėju ir pradėti pilnai sąmoningai kurti savo ateitį.

Videoklipas „In-Jan harmonizuojantis poveikis“ - homeopatinis harmonizatoriaus „IJ” video įrašas – miškas, Lietuva.

Šis įrašas perteikia Šeron MakErlein (Sharon McErlane) atliekamos iniciacijos „Moteriškosios IN energijos atstatymas“ sukeliamą būseną, t. y. ramybės, pasitikėjimo savimi ir subalansuotumo jausmą. Esant šioje būsenoje harmonizuojamas IN-JAN balansas, jūsų informacinė struktūra ir, kaip rezultatas, fizinis kūnas. Reikalingas ir moterims, ir vyrams, nes šiuolaikiniame pasaulyje kaip tik yra JAN energijos perteklius.

Videoklipas „Saulės harmonizuojantis poveikis“ - homeopatinis harmonizatoriaus „SAU” video įrašas – Atlanto vandenynas, Florida (žr. į nuotrauką).

Šis įrašas padeda atstatyti ir subalansuoti savo ryšį su Saule – mūsų žvaigžde, nes ji yra viso to, ką mes turime šaltinis – gyvybės, jėgos, akyvumo ir sveikatos. Ypač padeda visiems, turintiems betkokią kančią. Palengva sutvarko visus žmogaus energinius centrus, padeda pajausti ryšį su Visata ir iš ten sklindančią meilę, atstatyti emocinę pusiausvyrą.

Produkto oficialūs platintojai yra "Naujo gyvenimo mokykla" ir gamintojas Edmundas Kirda.
Produkto kokybę garantuojame tik įsigijus jį iš oficialaus platintojo arba įsigijus iš šios svetainės autoriaus.
Produktas, gautas iš kitų šaltinių gali būti modifikuotas.
Homeopatinius įrašus pagamino Edmundas Kirda.


← Atgal į meniu