Individualus harmonizatorius relaksui - technologija “Vidinis balansas”

  Šis įrenginys kartu su specialiu kompaktiniu disku leidžia greitai atsistatyti psichiką bei atgauti fizines jėgas. Gali būti naudojamas kasdien, pvz. po darbo dienos, laikant įrenginį rankose bei klausant specialių gamtos garsų iš šio CD. Laikui bėgant ir pastoviai tokiu būdu harmonizuojant organizmą dažnai praeina ir kartais ilgus metus kankinę negalavimai.

Individualus harmonizatorius - technologija “Vidinis balansas” gaminamas konkrečiam asmeniui susitikimo metu ir yra atliekamas per 1 seansą. Panaudojant specialų įrenginį gaminamas jūsų asmeninis harmonizatorius, kur informacine medžiaga jam gaminti tarnauja jūsų plaukas bei tam tikra informacija iš kūdikystės laikotarpio. Tai gali būti tik jūsų asmeninis harmonizatorius, nes naudojama asmeninė informacija ir tik tam asmeniui yra pakankamai veiksmingas.

Papildomai gaunate įrašytą gamtos garsų CD, subalansuotą pagal "stichijas" ir naudojamą kartu su šiuo harmonizatoriumi. „Privalomoji“ dalis klausymui – 18 min., tačiau išklausyti galima ir visą CD, kuris trunka virš valandos. Klausymas geriausiai veikia, jei naudojamos ausinės.← Atgal į meniu