Homeopatinė pirmos pagalbos vaistinėlė

Pirmos pagalbos vaistinėlė gali būti ir homeopatinė. Kas įdomiausia – mažai žmonių apie tai žino. Be abejo, kaip ir seniau, turėsime tvarsliavos, jodo bei peroksido. Bet ar tikrai kiekvieną kartą sunegalavus butina griebtis antibiotikų ar kitų cheminių vaistų?

Homeopatija yra saugus gydymosi būdas be pavojingo šalutinio poveikio, todėl homeopatiniais vaistais galite gydytis patys namuose.

Labai dažnai homeopatija yra painiojama su kitomis alternatyvios medicinos formomis, tokiomis kaip fitoterapija (gydymas vaistinėmis žolėmis), dietologija ar tradicine kinų medicina. Homeopatija iššsiskiria tuo, kad vaistai yra daromi labai juos praskiedžiant ir sukratant, paliekant tik labai mažą veikliosios medžiagos kiekį. Taip gaminami tradiciniai preparatai. O yra dar ir netradiciniai, kurie savyje visiškai neturi veikliosios medžiagos net pėdsakų, ir yra gaminami specialaus prietaiso pagalba tiesiog įrašant preparato informaciją į homeopatinius žirnelius.

Homeopatiniai preparatai veikia harmoningai su jūsų imunine sistema, priešingai negu tradiciniai cheminiai vaistai, kurie tik dar labiau susilpnina imuninę sistemą. Pavyzdžiui, tradiciniai vaistai nuo kosulio tik nuslopina kosulį, kuris yra natūrali organizmo išraiška išvalyti plaučius. Homeopatiniai vaistai skatina atstatyti organizmo sveiką būseną bei stimuliuoja natūralų gydymosi procesą.

Kaip yra žinoma, antibiotikai veikia tik bakterines kultūras ir yra bejėgiai prieš virusus, taigi dažnai žmonės tiesiog be reikalo nuodijasi ir slopina savo imunitetą, kuris kaip tik tokiu momentu labai reikalingas.

O yra homeopatinis preparatas nuo gripo - Gelsemium 30CH, kuris tikrai efektyviai gali pagelbėti jūsų organizmui.

Kiti preparatai nuo įvairių negalavimų:

Allium cepa D30 - skiriamas, esant virusinės ir alerginės kilmės nosiaryklės uždegimui, pasireiškiančiam vandeninga sloga, čiauduliu, ašarojimu.

Belladonna D30 - vienas iš pagrindinių priešuždegiminių vaistų, skiriamas esant paraudimui, patinimui ir pulsuojančiam skausmui bet kurioje kūno dalyje, sergant tonzilitu, gastritu ar kitu uždegimu.

Bryonia D30 - vartojama sergant faringolaringitu, esant sausam bronchitui, ypač gripiniam kosuliui gydyti. Taip pat nuo sąnarių uždegimo, gastrito, kepenų funkcijos sutrikimų.

Chelidonium D30 - vartojama prie įvairių kepenų funkcijų sutrikimų, sergant gelta, tulžies pūslės akmenlige bei su tuo susijusiomis virškinimo problemoms palengvinti.

Chamomilla D30 - priešuždegiminio, antiseptinio ir priešreumatinio poveikio vaistas, ypač tinka vaikams. Gydo negalavimus, kuriuos lydi padidėjęs vaiko dirglumas, pyktis, nekantrumas, pvz. dygstant dantukams.

Hepar sulfur D30 - tai vienas iš homeopatinių imunostimuliatorių. Vartojama, kai žmogus dažnai peršala, ilgai negyja pūliuojančios žaizdos, kamuoja užtrukęs bronchitas, angina, abscesai, furunkuliozė.

Ignatia D30 - vartojama nuo depresijos, melancholijos, migrenos, isterijos, galvos skausmo, žarnyno ir skrandžio spazmų, menstruacinių sutrikimų.

Lobelia D30 - vartojamas nuo bronchinės astmos.

Magnesium muriaticum D30 - vartojamas esant kūdikių vidurių užkietėjimui.

Magnesium phosporicum D30 - antispazminio poveikio vaistas, vartojamas esant įvairios kilmės žarnyno spazmams, stabdo viduriavimą.

Nux vomica D30 - vartojamas nuo įvairių virškinimo sutrikimų, vidurių užkietėjimo, vėmimo, apsinuodijus maistu ar po ilgalaikio antibiotikų vartojimo.

Thuja D30 - vienas dažniausiai vartojamų vaistų karpoms, papilomoms ir kondilomoms gydyti. Išoriškai vartojamas aliejų, tepalų pavidalu.

Dar keletas homeopatinių preparatų ir jūsų vaistinėlė aprūpinta daugeliui gyvenimo atvejų. O dabar dar ir visi šie preparatai gali būti kortelių rinkinio pavidalu, kurios aktyviai spinduliuoja homeopatinę informaciją ir, reikalui esant, gali būti panaudotos įkrauti vandeniui ar panaudotos tiesiogiai prisiklijuojant pleistru prie kūno.

Gali kilti klausimas, o gal geriau naudoti tradicinius homeopatinius žirnelius? Tai pagamintų vaistų tinkamumo laikas yra 2 metai ir tokius vaistus laikyti reikia kambario temperatūroje, ne šaldytuve, ne saulėje, toliau nuo veikiančių elektros įrenginių. O kortelių įrašai išlieka aktyvūs kelis dešimtmečius ir nebijo aukščiau išvardintų kenksmingų veiksnių.

Gaminys pateikiamas kaip homeopatinių kortelių rinkinys dažnai pasitaikantiems negalavimams įveikti, ir rinkinio sudėtis dar tikslinama. Galima įsigyti ir tik vieno ar kelių preparatų įrašus. Jei jums reikalingo preparato mano duomenų bazėje nebūtų, galite užsisakyti ir aš tokį pagaminsiu.

Tad nustokime nuodytis, o tik padėkime savo kūnui susitvarkyti su negalavimais.


← Atgal į meniu