Seansas arba seminaras "Paleisk įtampas". Apie įtampų paleidimo praktiką

Naujas neįtikėtinai veiksmingas būdas psichinių ir fizinių įtampų paleidimui. Viena iš sėkmės sąlygų – sukuriama palanki energinė aplinka ir ypač padeda kolektyvinis darbas.
 
Įvairūs įtampų paleidimo metodai pradėti taikyti, kai buvo atrasta, kad kiekviena psichinė įtampa sukuria fiziniame kūne taip pat atitinkamą įtampą ir joms laikyti organizmas skiria dalį savo resursų. O fizinės įtampos susidaro ne tik skeleto raumenyse, bet ir organuose. Tada iki fizinių negalavimų – vienas žingsnis.
 
Psichinės įtampos gali susidaryti ir susidaro labai dažnai, nes tai kasdienės mūsų psichikos veiklos – reaguoti – rezultatas. O mes išmokyti tokiu būdu, taigi klaidingai, reaguoti į aplinką. Dalis įtampų praeina pačios, nes kitaip labai greitai paliktume šį pasaulį. Su likusiomis kartais kankinamės visą likusį amželį.
 
Viskas prasideda nuo jausmų ir emocijų, kurių pilna kiekviena diena. Daugelis žmonių su jomis elgiasi trimis būdais: slopinimas, išreiškimas ir vengimas.

Slopinimas – pats prasčiausias būdas, nors slopinami jausmai ir emocijos niekur nedingsta, o tik didėja mūsų viduje, sukeldami nesuvoktą jaudinimąsi, įtampas ir depresines būsenas bei krūvas su stresu susijusių problemų. Visa tai laikui bėgant pradeda jus valdyti jums mažai patinkančiais būdais bei sukelia sveikatos problemas.

Išreiškimas – kaip ventiliacija, kai mes nuo emocijų prarandame kantrybę ir tiesiog „sprogstame“ – mes atsikratome dalies įtampų pertekliaus, galime pajusti net palengvėjimą, bet paleidimas neįvyksta, tai tik laikinas palengvėjimas. Žmonės, kurie tapo tokio palengvėjimo liudininkais, irgi kažin ar liks patenkinti, ir tai jumyse gali sukelti dar didesnį stresą dėl kaltės jausmo už savo elgesį.

Vengimas – tai būdas išvengti emocijų užsiimant visokia veikla, bet ypač pasilinksminimais: pokalbiai, kinas, televizorius, valgis, akoholiniai gėrimai, narkotikai, seksas – kad tik apie tai negalvoti. Bet viskas niekur nedingsta ir ima mokestį mūsų organizmo energija. Iš tikro tai tik slopinimo būdo atmaina.
 
Taigi kam kankintis ir nešioti šias įtampas, mažinti savo organizmo galimybes ar net jausti pastovų energijos stygių bei visokius fizinio kūno negalavimus?
 
Dabar turite galimybę individualiai ar bendraminčių kolektyve išbandyti „Suliejimo“ techniką. Užsiėmimų metu gausite išsamią šios plačiai pritaikomos technikos instrukciją.
 
Dar daugiau – suprasite, kad turite „problemų generavimo centriuką“ kaip savo asmenybės dalį ir sužinosite, ką su tuo daryti.
 
Užsiėmimus pradedame nuo alfa – ramybės būsenos, išmokome nemokančius ja naudotis, padidiname savo energijų vibracijas, susijungiame su mūsų Kūrėju, harmonizuojamės ir tik tada pradedame pagrindines praktikas.
 
Įgiję patirties užsiėmimų metu galite išmokti ir savarankiškai dirbti su savimi.

Tam skirtas specialus tinklapis:
http://info.edmundaskirda.lt


← Atgal į meniu