Lipdukas ar kortelė su jūsų palinkėjimu ar meditacijos įrašu

Tai gaminys, veikiantis, kaip ir mini harmonizatorius, homeopatinio įrašo principu ir skirtas perduoti jūsų žinią šiam pasauliui. Jei leidžiate knygas ar gaminate gaminius, pvz. susijusius su dvasinėmis praktikomis, ar sudarote žolelių arbatų mišinius – galite visiems jūsų gerbėjams dovanoti žiupsnelį meilės. Jei esate bioenegetikas ar pravedate meditacijas bei kitas dvasines praktikas - galite įrašyti tai, kas jums reikalinga darbui su žmonėmis. Priklausomai nuo įrašo pobūdžio, lipdukas knygoje ar kortelė, autoriaus galimybių ir sugebėjimų, poveikis skirsis nuo tiesiog geros nuotaikos iki paskatinimo žmogui rimtai padirbėti su savimi.

Gali kilti natūrali abejonė, ar kiekvienas autorius sugebės padaryti teigiamai veikiantį įrašą? Šita problema yra sėkmingai išspręsta – žemų vibracijų dalis, ką populiariai vadiname negatyviomis energijomis, yra tiesiog pašalinama iš įrašo ir autoriaus kokybę apsprendžia butent kiek didelė yra ta teigiamoji dalis.

Šis homeopatiniu principu veikiantis gaminys gali būti tiražuojamas arba gaminamas ir kaip vienetinis. Apie tai, kas tai yra homeopatija ir kaip ji veikia, galite susipažinti išklausę mano paskaitą apie tai ar sudalyvavę praktiniame seminare.

Taigi, geros jums kūrybos.


← Atgal į meniu