Individualus harmonizatorius - technologija “Jaunystės palaikymas”

Įrašymas ir gamyba atliekami jums dalyvaujant asmeniškai ir jau per vieną seansą. Panaudojant specialų įrenginį gaminamas jūsų asmeninis harmonizatorius, kur medžiaga jam gaminti tarnauja "jaunystės" informacija. Idealu, kai tai jūsų asmeninė informacija. Jei norite, kad būtų pagamintas šis jūsų asmeninis harmonizatorius - turėsite man pristatyti vieną informacinę medžiagą iš nurodytų variantų:

1) Nors keli lašai kraujo iš bambagyslės jūsų sveiko vaiko arba anūko arba atitinkamai jų gimimo metu atlikusios placentos gabalelis. Tai tinka vartoti iki 3 parų, jei iškart uždaroma į švarų mėgintuvėlį ir saugoma termose su ledais. Šis harmonizatorius geriausiai tiks ir tam vaikui ar anūkui, tik naudoti jį pradės po 30 metų. Šis būdas yra geriausias, nes medžiagoje daug kamieninių ląstelių.

2) Jūsų kai buvote mažas ir sveikas kūdikis arba jūsų sveiko vaiko ar anūko nuotrauka. Pageidautina kuo mažesnio amžiaus, iki 3-5 metų.

3) Jūsų nuotrauka, fotografuota jau po lytinio brendimo bet sveikiausiu jūsų gyvenimo periodu iki 30 metų amžiaus (tuo atveju, jei neturite vaikystės nuotraukų ar sveikų vaikų ir anūkų).

Individualus harmonizatorius - technologija “Jaunystės palaikymas” lėtina organizme senėjimo procesus vis „primindamas“ jam, kaip atrodė jūsų jaunos ląstelės. Gyvenant ir maitinantis racionaliai ir be žalingų įpročių galimas „lėtinimo“ efektas iki 10-ties kartų. Papildomai, ypač pradėjus naudoti „pagyvenusiame“ amžiuje, galimas ir atjaunėjimo efektas, kai dėl įvairių sunkių gyvenimo sąlygų kūnas buvo per greit susenęs. Palaipsniui praeina ar sumažėja įvairūs negalavimai.

Naudojimas. Kiekvieną rytą ar vakarą laikykite harmonizatorių delnuose tarp rankų iki 5 min. Tam, kad išvengti galimo pripratimo efekto, rekomenduojamos „iškrovos“ dienos, nuo 1 iki 14-kos. Dviejų savaičių pertrauką patariame atlikti bent kartą per metus.


← Atgal į meniu