Homeopatinė detoksikacija

Seniai žinomas faktas mūsų kūno biologijoje, kad visos medžiagos, kurios patenka į mūsų kraują per virškinimo traktą ar odą, turi buti suskaidytos arba tiesiogiai panaudotos mūsų kūno statybai ar energijai gaminti. O jei papuola tokios, kurių skilimo produktai sunkiai pašalinami? Tada organizmas sandėliuoja jas kur tik gali ir dažniausiai tarp ląstelių. Na jei tai margarino atliekos tai dar galima gyventi, bet ir tai atima žymią dalį sveikatos. Tokius likučius mes dar vadiname šlakais.

O jei vartojote stipriai veikiančias medžiagas, pvz. antibiotikus? Kažkada suvartoti vaistai, kaip penicilinas, ampicilinas ar tetraciklinas, paliko likučius, kurie gali tūnoti jūsų organizme 50 metų ar net visą likusį gyvenimą. Kas yra vartojes tetracikliną, žino, kad nuo jo pageltonuoja dantys. O kur dar visi šiuolaikiniai preparatai. Pats žodis antibiotikas reiškia – „prieš gyvybę“. Pasirodo, kad net šių medžiagų likučių mikrokiekiai, pastoviai veikdami, žymiai slopina mūsų organizmą. Tai įrodo žymus sveikatos ir savijautos pagerėjimas po homeopatinės detoksikacijos kurso. Todėl rekomenduojame po gydymo kurso nedelsiant pradėti homeopatinę detoksikaciją, jei dėl negalavimų vis tik teko pavartoti antibiotikus ar betkokius kitus cheminius vaistus.

Detoksikacija atliekama homeopatiškai pasiunčiant organizmui signalą, su kokia medžiaga jam reikia dirbti. Viena is priemonių – homeopatiškai aktyvios kortelės, kurios gali buti pleistru klijuojamos prie kūno, ir tokio kontakto metu sukelia organizmo atsakomąją reakciją į homeopatinį signalą, ir organizmas pradeda valytis. Galima tokios kortelės pagalba pakrauti vandenį ir vartoti tradiciškai kaip ir kitus homeopatinius preparatus.

Vienoje kortelėje yra vieno ar kelių giminiškų preparatų įrašai ir jų sarašas pastoviai papildomas. Jei jums reikia konkretaus vaisto detoksikacinės priemonės, o archyve jos nebūtų, tada galite užsakyti ir aš pagaminsiu jums reikalingo įrašo kortelę.

Jūsų sveikata tebūna jūsų rankose.


← Atgal į meniu